360° HDR panorama pro hotely a restaurace

Snad každý návštěvník hotelu nebo restaurace se rád podívá, u jakého stolu bude u oběda sedět, respektive jak útulně vypadají hotelové pokoje, postele, koupelny apod. Luxusní ubytovací zařízení nemají co skrývat, naopak chtějí potenciálnímu navštěvníkovi ukázat co vše nabízejí. K prezentaci interiérů hotelů a restaurací je ideální vytvořit 360° panorama v HDR kvalitě.

360° panorama hotelu

Nechte si vytvořit virtuální prohlídku hotelu, kde první panoramatický snímek by měl být před vstupem do hotelu. Následovat by měla recepce s příjemnou paní recepční, salónek, restaurace a samozřejmě několik pokojů. Pokud hotel disponuje dalšími službami, jako je wellness, bazén, sauna a podobně, je určitě dobré do virtuální panoramatické prohlídky hotelu zpracovat i je. Čím větší a kvalitnější bude celková virtuální prohlídka, tím větší je šance, že zrovna váš hotel si případný zájemce vybere.

360° panorama restaurace

Zobrazením luxusních a útulných zákoutí se stoly a židlemi pomocí virtuální prohlídky z 360° panoramat zajisté zvýšíte počet rezervací. Každý zájemce o dobré jídlo nebo lahodný mok se určitě rád podívá na virtuální prohlídku na Vašich webových stránkách a rezervuje si stůl přesně dle svých preferencí.