360° panorama historických památek a muzeí

Značná část turistů si vyhledá informace o destinaci na internetu dřív, než se tam osobně vydá. Stručný popis a kvalitní fotografie historických památek nebo muzeí na webových stránkách ve značné míře ovlivňují finální rozhodnutí turistů, jestli se na místo vydají nebo ne. Zkuste ovlivnit jejich rozhodnutí ještě více tím, že jim nabídnete realistické virtuální prohlídky pomocí 360° panoramat v HDR kvalitě.

360° panorama historických památek

Mezi nejlepší a nejvíce poptávaná 360° panoramata v HDR kvalitě patří samozřejmě virtuální prohlídky hradů a zámků. Velmi dobře se prezentují i virtuální prohlídky středověkých opevnění, různých sousoší nebo honosných vil. K dalším možnostem prezentací 360° panoramat historických památek patří určitě kostely, kaple nebo třeba synagogy.

Zpětná vazba od návštěvníků webových stránek, kteří shlédli 360° panoramata hradů a zamků, jsou k nezaplacení.

360° panorama muzeí

Vytvoříme pro muzeum virtuální prohlídku o několika fotografiích, mezi kterými půjde jedním kliknutím myši procházet. Standardně se fotí pohled na budovu muzea a kliknutím na vchod se přechází do první místnosti, čímž návštěvník získává pocit interaktivního procházení muzea. Lze nafotit i více místností, klidně s aktuálně probíhající expozicí. Samozřejmě zachováme nižší detaily (bez možnosti přiblížení na konkrétní vystavované předměty), aby muzeum fyzicky nepřišlo o svého návštěvníka. 360° panorama má potenciálního návštěvníka pouze nalákat a vnutit mu pocit, že stojí za to muzeum navštívit osobně.