Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy

Vaše škola své internetové stránky? Předpokládáme, že dnes již většina škol své www stránky má. Méně snad základní školy, ale střední a vysoké školy mají alespoň nějaké. A pak je také mnoho škol a ostatních vzdělávacích institucí, kterým záleží na tom, aby jejich stránky byly nejen pravidelně aktualizované, ale aby se stále zdokonalovaly.

Možná už Vás nenapadá další „kolonka", která by přinášela něco nového. Zkuste si představit, že pravidelný návštěvník – ať už je to samotný student, pedagog nebo rodič – otevře www stránky Vaší školy a objeví zde novou možnost. Zobrazí se mu nová „kolonka" – virtuální prohlídka školy.

Slyšeli jste již o 360° HDR panoramatu? Pravděpodobně ne, ale možná jste se již s našimi panoramaty – s našimi realizovanými virtuálními prohlídkami – setkali na některých internetových stránkách. Tvorba virtuálních prohlídek je totiž naší specialitou. Jen málokdo odolá. Nejen, že je to docela prima zábava si procházet virtuálně celou školu, ale je to také zajímavé – zajímavé pro ty, kteří toto prostředí důvěrně znají a mají tak možnost se „podívat jinak". Nebo zcela jistě pro ty, kteří se do školy třeba jen chystají a určitě i pro ty, co jsou prostě jen zvědaví.

Tvorba virtuální prohlídky školy

benefits02.pngS námi je tvorba virtuální prohlídky školy hračkou a výsledek? Vaše nová virtuální prohlídka bude mít vše, co na ní chcete mít. Můžete procházet učebnami, nahlédnout i do prostor, kam byste se třeba prostě při běžné návštěvě školy nedostali. Záleží jen na Vás, jaký počet panoramat zvolíte. My garantujeme, že virtuální prohlídka Vaší školy nebo jiné vzdělávací instituce bude v té nejvyšší kvalitě, dané nejen přesnými detaily i při maximálním přiblížení, ale také mnoha možnostmi, jak vytvořenou virtuální prohlídku poskládat k plné spokojenosti Vás pedagogů, ale také pro podporu loajality ke škole ke spokojenosti studentů. Pokud Vás láká se projít jen tak, přijměte pozvání na naši ukázkovou virtuální prohlídku. Nás tvorba virtuální prohlídky baví, Vás snad bude bavit ji používat. A nejen bavit, je to příjemnější než si číst sáhodlouhé popisy, jak je škola vybavena. Nebojte se, s námi nezabloudíte.

Zajímá Vás tvorba virtuální prohlídky i pro jiné účely? Co třeba se podívat díky virtuální prohlídce do nějaké zajímavé restaurace?