Virtuální prohlídka města, obce, vesnice

Virtuální prohlídka měst a obcípozvat na návštěvu Vašeho města, obce, vesnice ostatní. Je také bohužel smutnou skutečností, že pokud hledáte informace o městě, obci nebo vesnici, kam se chystáte, můžete také velmi často narazit jen na pár úředních informací, na pár kontaktů a možná několik málo fotografií blíže neurčeného stáří. Aktualizace některých stránek jsou někdy staré i několik let. A je to škoda. Existuje přece tolik možností na dosah, které internetové stránky města, obce, vesnice oživí, přilákají turisty a tamější obyvatelé budou náležitě hrdí na možnosti, které jejich působiště nabízí.

Virtuální prohlídka Vašeho města

Co víc než virtuální prohlídka města, obce, vesnice může ukázat zajímavá místa, přiblížit historické památky a díky jedinečně technologii 360° HDR panoramata umožnit i jejich virtuální prohlídku nejen v exteriéru, ale i v interiéru. Je jen na Vašem rozhodnutí, kam Vaše případné návštěvníky pozvete. Revoluční tvorba virtuální prohlídky umožní kvalitní propojení panoramata všech zajímavých míst. Rádi byste upozornili na zajímavé místo, historickou památku nebo vynikající restauraci? Nabízíme Vám vytvoření virtuální prohlídky na míruvirtuální prohlídku města, obce, vesnice můžete začít kdekoliv. Ovládání je velmi jednoduché a bude bavit každého, kdo Vaše internetové stránky navštíví.

Virtuální prohlídka obce jako marketing

Pokud mají internetové stránky města, obce, vesnice možnost virtuální prohlídky, můžete si být skoro jistí, že si jí návštěvníci Vašich internetových stránek pustí. Naopak Vám může sloužit třeba jako prezentace Vašeho města, obce či vesnice. Nejvyšší kvalita virtuální prohlídky je dána nejen maximálním rozlišením – 150Mpx, ale bezkonkurenční technologií, kterou nabízí právě a jen 360° HDR panorama. Je jisté, že dnes již fotogalerie je díky možnosti virtuální prohlídky téměř překonána.

Kolik fotografií byste museli vložit, abyste ukázali to, co zvládne virtuální prohlídka?

Projděte si našimi realizovanými ukázkami a přesvědčte se sami. Pak už jen přemýšlejte, kam povede právě ta Vaše virtuální prohlídka. Možnosti jsou v podstatě neomezené. A tak záleží jen na Vás. Velmi lákavé jsou virtuální prohlídky historických památek, zajímavých míst, ale také čím dál více přibývá těch, co na své stránky umístí i v rámci virtuální prohlídky hotely a restaurace.

Vaše internetové stránky tak zcela jistě zvýší návštěvnost nejen občanů města, obce, vesnice, ale přilákají mnohem více turistů, i když zpočátku jen těch virtuálních.