Profesionální tvorba virtuální prohlídky šité na míru

Láká Vás projít si historické památky, muzea, kostely z pohodlí domova či kanceláře? Proč ne, vždyť tvorba virtuálních prohlídek je díky nejmodernějším technologiím tu právě proto. Máte ve Vašem městě, obci či vesnici zajímavá místa, nechte si na míru vytvořit virtuální prohlídky historické památky, muzea, kostela právě na Vaše oficiální internetové stránky nebo na stránky věnované kulturnímu dění u Vás nebo v okolí.

Jednoduché a intuitivní ovládání, nejvyšší kvalita nabízí 360° HDR panoramata poskládaná tak, aby virtuální prohlídka byla nejen cennou informací, ale také zábavou a jedinečným zážitkem.

Co je jisté, že na těch internetových stránkách, kde možnost virtuální prohlídky je, na těch stránkách je vždy návštěvnost větší, virtuální prohlídku si nechá ujít bez povšimnutí jen málokdo. Díky maximálnímu rozlišení umožňuje virtuální prohlídka procházet historické památky, muzea, kostely, ale i ostatní zajímavá místa. Navštívit díky neomezeným možnostem, které virtuální prohlídka nabízí, můžete také restaurace, hotely, ale také třeba sportovní areály apod. Je jen na Vás, kam pozvete hosty Vašich internetových stránek. Profesionální virtuální prohlídky jsou poskládány z počtu panoramat podle přání. Dnes již nejsou výjimkou virtuální prohlídky školy, firmy a najdete jistě také možnost projít si virtuálně divadla nebo jiná kulturní zařízení.

Proč svěřit tvorbu virtuální prohlídky právě nám?

Odpovědí mohou být ukázkové virtuální prohlídky, jistě zajímavá cena a především kompletní servis, který začíná tím, že Vás v případě zájmu navštívíme a vše vysvětlíme a předvedeme. V poslední době velmi stoupl zájem o virtuální prohlídky a stále se pracuje na jejich ještě větším zdokonalení. Už dnes ale umožňují jejich zobrazení na jakémkoliv počítači, ale také prezentace na tabletech značky Apple iPad i na tabletech se systémem Google Android a všech chytrých mobilních telefonech. Moderní internetové stránky vyžadují moderní technologie - virtuální prohlídky jsou „in" a jen tak „out" nebudou.